Skocz do zawartości

Hitec opiti 6 jakieś cuda


lisartur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj latałem jakieś 4 minuty po czym samolocik odleciał jakieś 300 metrów i wleciał w wysoką trawę.

Zostawiłem włączony nadajnik i poszedłem szukać modelu po około 5 minutach znalazłem go i podnosząc z ziemi mój model pikał co około 3 sek. podszedłem do nadajnika nie było sterowani model nie reagowała na żadne wychylenia drążków.

Wyłączyłem wszystko a następnie włączyłem nadajnik potem odbiornik ale nadal nie było sterowania więc jeszcze raz odłączyłem wszystko sytuacja powtórzyła się może ze 3 razypo czym poruszałem dązkami serwami załączyłem i było wszystko ok.

CO TO MOGŁO BYĆ?

Potem dalej latałem bez problemów aż do wyczerpania akumulatora.

Czym mogło to być spowodowane że nie było sterowania

Mam nadajnik i odbiornik HITEC OPITC 5 HPD-07RH QPCM 35 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zdarzyło się to samo tylko ja mam Eclipsa 7. Po około minucie lotu uszłyszałem pikanie modelu i całkowicie straciłem kontrolę. Na szczęście wszystkie stery ustawiły sie na zero i wylądował sam bez uszkodzeń. Wtedy nie odważyłem się latać ale potem wszystko działało. Nie wiem co się stało :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.