Skocz do zawartości

Ustawienia heli w AFPD 1.8.0.9


Krzycho

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczyłem sobie latanie samolotami na tym symku i wszystko jest ok.

Ale chciałbym spróbować polatać helikopterem i jedyne co mi się udało to ustawić,przypisać ogon .Reszta to nie mam pojęcia daje powoli gazu i nagle łapie duże obrotu ściągam drążek do dołu obr.zero,nie chce pochylać się przód tył.

Mam ustawione PPM, tarcza180st ,helikopter i co dalej powinno być?

Mam MX12

Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to do AFPD i latania helikami to chyba musisz mieć ustawiony zwykły program do samolotów, a resztę rzeczy takich jak skok łopat, przód tył, boki i obrót ustawiasz sobie tak samo jak stery do poszczególnych kanałów w zwykłym modelu samolotu (na symulatorze oczywiście) czyli controls w nemu i potem wybierasz swój kontroler i naciskasz poperties.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :D

 

wchodzimy w controls wybieramy swój nadajnik i wyskakuje nam okienko, zjeżdżamy na dół i mamy coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

zaznaczyłem te opcje które należą do heli

 

proponuję ustawić tak jak na zdjęciu jeśli coś się nie będzie zgadzało wystarczy to podmienić.

 

:arrow: Nie zawsze kanał który u mnie ustawiony jest na np. skok jest taki sam jak u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, obroty ustaw na 100% bez kontroli a skok podpisz tam gdzie chcesz.

A można trochę jaśniej bo nie łapie.A też bym polatał na pleckach.

Odpowiednik latania w idlu - czyli stałe obroty na wirniku a kontrola tylko w skoku łopat.

Jeżeli chodzi o podpisanie skoku tam gdzie się chce - nie wiemy czy kolega lata w mode 1, czy mode 2 - więc ma wybór....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.