Skocz do zawartości

lama 4in1


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem.latalem lama i nagle jeden silnik przestał dzialac.Odlutowal sie tranzystorek.Przylutowalem go,ale teraz silnik kreci sie na pelnych obrotach ,nie da sie go regulowac wogole.Drugi chodzi dobrze. WIe ktos co moglo sie stac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas kupił ode mnie moduł i napisał

"Witaj,dzisiaj doszło to 4in1 i wszystko fajnie ,tylko nie kreca mi silniki pdo jednym wtykiem od silnika .nie bede sie juz klucic o odsylania ,naprawe itd ,tylko powiedz mi jak to mozna naprawic ?Co trza dolutowac czy co"

później przysłał mi fotkę na której widać że tranzystor jest wylutowany - na pewno przez niego bo widziałem kilka spalonych modułów na węgiel a nóżki od tranzystorów zostały na swoim miejscu

następnie odpisał że znalazł tranzystor w paczce i że sam się wylutował/odpadł

teraz pisze że stało sie to podczas lotu!

 

więc jak to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na pewno przez niego bo widziałem kilka spalonych modułów na węgiel a nóżki od tranzystorów zostały na swoim miejscu

Twoje teorie spiskowe zostaw dla siebie ,jak moglem odlutowac samemu dobry tranzystorek >Pomysl ? dla zabawy ? Odpadl ,to odpadł.Pisalem ,ze przestal sie krecic ,bo co,bede pisal,ze kupilem od Ciebie tranzystorek gdzie juz cos było nie tak ?Najlepiej jeszcze podaj z PW moje dane ,adres zamieszkania ,a ja podam twój nr konta... Pomysl troche ,bo nie chce sie klucic ,a Ty prowokujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odlutowal sie w locie ,tylko sie ogolnie odlutowal chyba wtedy,tylko co będe na forum pisał jak szedł list,co gdzie i jak,od kogo i jak znalazłem ?? Dla mnie było istotne jak to przylutowac ,a nie gdzie znalazlem.Bez zbednego tlumaczenia typu ' no i wysłal mi pawe66,nie działało,pisze do niego, robie fotki,wgrywam na komputer,on mowi ,ze nie ma tranzystorka,To szukam na podłodze,nie ma .Patrze wszedzie ,nie ma.Patrze do koperty ,jest.'' Tak mialem pisac ? Chodziło mi o szybkie rozwiazanie jak wlutowac a nie skad go wzialem.

A i zobaczysz,ze na pewno te posty zostaną usunięte przez moderatora jakiegos ( jestem za tym ) Bo nic nie wnoszą do tematu,a takie sprawy ,to powinnismy wsumie na pw załatwiac,a nie na forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latalem lama i nagle jeden silnik przestał dzialac.Odlutowal sie tranzystorek

Nie odlutowal sie w locie ,tylko sie ogolnie odlutowal chyba wtedy,tylko co będe na forum pisał jak szedł list,co gdzie i jak,od kogo i jak znalazłem ??

Tak kręcisz że sam się już zgubiłęś. Jak już coś piszesz na forum to mógłbyś chociaż nie kłamać osób które chcą Ci pomóc.

na pewno te posty zostaną usunięte przez moderatora jakiegos ( jestem za tym ) Bo nic nie wnoszą do tematu

I tu sie kolega myli, każdy post coś wnosi, nawet jak to są totalne bzdury lub kłamstwa nie zwiazane z tematem.

Mam nadzieję ze moderatorzy sie tym zajmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,ta buzka na koncu miala swiadczyc o tym,ze teraz to żartuje ,ale chyba mnie nie zrozumialeś.

A mam jeszcze takie pytanie ,4 in1 musi leżec w takiej pozycji,jak był 'fabrycznie' ,bo inaczej żyroskop nie bedzie działał prawidłowo??

EDIT,chyba jednak zle zostalo wlutowane ,bo sprawdzalem tlyko ,czy sie kreci.Kreci sie ,ale bez reg. gazu.Chyba przy lutowaniu przegrzal sie tranzystor ...Musze kupic nowego i bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.