Skocz do zawartości

ładowarka i lipole


Artur z kołobrzegu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zakupiłem od skalenia ładowarkę z balanserem firmy wow rc za koło 50 zł i pakiet 3s 1200 również tej samej firmy . podłączyłem dzisiaj cały ten sprzęt do pierwszego łądowania i się zdziwiłem :shock:

pakiet zimny a ładowarka zdeczka się grzeje ( jeśli się ją weźmie do ręki jest wyraźnie ciepła )

 

ładowarka jest ciepła ale nie aż tak żeby się jej nie dało w rekach utrzymać obudowa się nie topi nic nie śmierdzi .

 

taki stan rzeczy jest normalny czy już powinienem się martwić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem identyczną ładowarkę ale marki e-sky na allegro dla kumpla, dla którego kompletuję model i aparaturę

 

i tak:

- potwierdzam - ładowarka się zdziebko grzeje - ale raczej tym bym się nie martwił (gdyby grzał się pakiet, to co innego).

 

Przetestowałem ją na pakiecie 2s 1800 mAh

- ładuje prądem ~650 mA

- ładuje do końca - tzn. po podpięciu do mikroprocesorowej ładowarki tej ostatniej nie pozostało już nic do ładowania

- napięć w trakcie ładowania nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.