Jump to content

Wybór modelu


uve

Recommended Posts

Free air Yak 55M najlepszy model jaki miałem w tej klasie zamówiłem kolejną sztukę, bo poprzednim tak dobrze się latało, że trochę poniosła mnie fantazja. :D

 

Do modelu polecam silnik w granicach 750g ciągu miałem mały odpowiednik E maxa 2822 i było na styk do 3D teraz wybrałem Pulso 2212/26 i zobaczymy jak będzie.Aku idealne do niego 3S 1000-1200mah waga wychodzi 400g.

 

Z wad tego modelu to tarcza, wręga do której mocuje sie silnik jest dosyć ciężka i trzeba odchudzić.Ster kierunku jest na zawiasie laminatowym tzn 2 oczka przez które przechodzi pręt najlepiej zaraz wyrzucic i dać zawiasy sztyftowe.Ster wysokości należy ciut podciąć żeby kierunek wychylał się 45 stopni oryginalnie zrobili za małą V-kę.

 

Model w powietrzu jest po prostu boski można robić co się tylko zapragnie rolle ciasne snapy wykonuje tak jak duże wersje Yaków 55M od Krilla.W przeciągnieciu nie kiwa skrzydłami.Po wlataniu się trzeba tylko pamiętać, że ogranicza ziemia, bo strasznie kusi zejść mega nisko.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, ciężko doradzać znając "osobiście" tylko jeden z wymienionych modeli...

 

Powiem tak - z ParkMastera na 100% będziesz bardzo zadowolony :) Ja jednego już ubiłem i drugi leży w kartonie, czeka na kasę na dobre wyposażenie :wink: Genialny model :!:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.