Skocz do zawartości

Prosty model z laminatu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, modelarstwem jachtowym zajmujś się od nie dawna, własnie kończę Jifa-65 z balsy, jednak chciał bym zbudować coś z laminatu. Prosił bym o polecenie jakiś prostych i kompletnych planów jakiejś motorówki. Miłym akcentem będzie fotorelacja.

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję Marcin

 

Edit:

Nikt nie podsunie pomyslu?? Może być cokolwiek slizg,motorówa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany Marka spoko, dokładne:) Tylko interesowało by mnie coś klasy Eco 400 albo mono ewentualnie syntetyk sport chciał bym wykonać model z laminatu, a do tego za bardzo planów nie ma. Znalazłem w necie kilka różnych ale są mało szczegółowe i początkujący modelarz - czyli ja:) może mieć z nimi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niczym:) o klasie powiedziałem jak się zacząłem rozglądać po przesłanych linkach, w sumie chodziło mi o to żeby to było proste w wykonaniu jak na pierwszą laminatkę, a kadłuby ww łódek by pasowały:)

 

Edit:

Zalogowałem się na forum Marka, jest w czym wybrać, na pewno coś znajdę dla siebie.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.