Skocz do zawartości

C Arf czy Xtreme Composite?


Gość Qbix

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

mysle nad dwoma modelami:

Composite ARF Extra 2,12 oraz Xtreme Composite Edge 540T 2x2.

 

Niestety bardzo malo jest info w sieci na temat tych dwoch modeli.

Z tego co udalo mi sie znalezc to Xtreme Compoite jest idelna kopia technologii C Arf z kilkoma ulepszeniami. Podobno szef Xtreme prcowal kiedys dla C Arf...

 

Egde 2x2 ma te zalete ze jest przyzwoicie prysniety (Fantasy Purple na przyklad). Malowanie C Arf nie podchodzi mi wcale. Wyjatkiem jest Extra 2x2 zolta ktora jest tylko "znosna".

 

Macie jakies linki, lub info dotyczace tych modeli? Najtansze sklepy, itp?

 

 

tutaj jdyne konkretne zdjecie jakie udalo mi sie znalezc w sieci:

Xtreme Composite Edge 540T 2x2

 

Dziekuje za opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wagowo maja wychodzic podobnie (pisze podobnie, gdyz ta nowa extra 2,12 ma wazyc tyle co ich 2x2m wersja), wiec liczy sie obciazenie powierzchni nosnej. Extra ma o okolo 20% wieksza powierzchnie, czyli mniejsze obciazenie powierzchni. A to jest bardzo wazne w takich modelach.

Co do charakterystyk obydwu samolotow- edge jest bdb do 3D, lecz gorzej z precyzja. Dosc charakterystycznie wykonuje beczki autorotacyjne. Extra jest dobra do wszystkiego.

 

Co do ceny Extry to najtaniej zalatwisz przez p. Wiesia chmielewskiego (www.wieslawchmielewski.com) Edka to chyba bezposrednio z Niemiec.

 

Edit:

Wlasnie zobaczylem cene Edka. Dla mnie to przesadziloby o wyborze Extry (600 a prawie 1000 euro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.