Skocz do zawartości

Aparatura "kciukowa" a sprawa drążków


olson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się was zapytać drodzy koledzy modelarze, czy do aparatury Graupnera MX 16 jestem w stanie dokupić bądź w ogóle przykręcić jakiekolwiek dłuższe drążki aniżeli te które są fabrycznie w zestawie?

 

Całe życie jak na razie przelatałem na MPXie Europie 1010 z wysokimi drągami, dla mnie najbardziej optymalny sposób sterowania. Wchodzę powolutku w większe modele, aparaturkę mam starą i bez jakichkolwiek dualratów, expo itp etc, i myślę nad kupnem czegoś nowego... Aktualnie najbardziej optymalna cenowo i jakościowo wydaje mi sie właśnie aparaturka Graupnera MX 16 .

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Olson a weź zmolestuj Romana niech w swoim MX-12 podniesie na maxa drągi i zobaczys co i jak.

Ja Ci tylko powiem z wlasnego doświadczenia ze tez latałem kiedyć na MPX mc-2020 i tez przy pomocy 2 paluchów na drągu. Natomiast po przesiadce na MX-12 jak by natruralne dla tego radia stalo sie latanie kciukami (w końcu to jest compact). I moim zdaniem uzywanie go jak radia pulpitowego to conajmniej nie teges.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olson a weź zmolestuj Romana niech w swoim MX-12 podniesie na maxa drągi i zobaczys co i jak.

 

Cześć , tylko bez insynuacji :D po aferze z teletumbisiami wszystko jakoś źle się kojarzy .

Myślisz Adrian że on nie próbował , dobrze że mu imbusa zabrałem bo by mi całą rozkręcił .

Ja też mu mówię żeby sobie pulpit dorobił ze styro i brał MX-16 , z drągami nie będzie problemu.

Olo wrzuć te fotki z naszego latania , najlepiej zrób nowy temat "latanie na EPKB" będziemy wrzucali foty z naszych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.