Jump to content

Zepsuty assan

eze

Recommended Posts

Witam.Mam pytanie odnosnie kolegow czy ktos spotkal sie z rozbindowaniem odbiornika .Mam modul nadawczy assana .Wczesniej wszystko dzialalo bezproblemowo .Teraz po podlaczeniu nadajnika i odbiornika .Wszystko na 10 sec dziala bez problemu .Po tym kontrolka od modulu nadawczego zmienia sie na czerwono i odbiornik przestaje reagowac.Prawdopodobnie mam problem z modulem nadawczym.Prosze o wszelkie sugestie

zauwazylem jedna zecz po wlaczeniu nadajnika z modulem assana.Ten pali sie na zielono oddaje dzwiek.Nastepnie po chwili kontrolka pali sie na czerwono miga

Nie Mam 2 odbiorniki i na kazdym jest to samo.Po wlaczeniu modulu nadawczego swiatelko miga raz na zielono raz na czerwono .Nastpenie podlaczam kabel bindowania do odbiornika .Ruszam drązekiem 2 kanalu .Swiatelko zaczyna szybko mrygac .Podlaczam odbiornik do napiecia i slysze sygnal.A po kilku sekundach nadajnik zaczyna migac na zielono i czerwono naprzemian tak jakby niewidzial odbiornika

• 4 months later...

A może kolego masz padnięte serwo, miałem problem z serwami (corona digital 9g z tranzystorami MosFet) które zwierało zasilanie i wszystko padało, ale był to analogowy odbiornik i widać było, że serwa szaleją, tutaj po zaniku zasilania może rozpoczynać nowe bindowanie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.