Skocz do zawartości

Witam wszystkich serdecznie!


Pawel5250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

 

Postanowiłem dołączyć do tej modelarskiej społeczności, bo czytając to forum czułem się lekko bezosobowo :D Wszystkie odpowiedzi na moje pytania tutaj znalazłem co pozwala mi twierdzić iż jest to istna skarbnica wiedzy i doświadczenia ;D Trochę o mnie:

-interesuje się modelarstwem od... nie pamiętam :) W każdym bądź razie zaczęło się od sprzątania modelarni - to była kara za rozrabianie w szkole. I w sumie to wyszło bardzo dobrze, choć na początku trochę się buntowałem :)

-wszystkie modele budowałem "klasycznie" tzn nie kupowałem gotowców. Najpierw rzutki, potem szybowce. Jak miałem 13 lat, to właściciel modelarni oddał nam (mi i 4 kolegom) pierwsze nasze radio. Dwa kanały. Wtedy już wiedziałem że się nie wyleczę :D

 

No i teraz jest dziś. Jeszcze raz witam wszystkich i życzę sukcesów w walce z grawitacją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.