Skocz do zawartości

powitanie i prośba


big-marr

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem 7.03.2010 decyzją zarządu forum każdy użytkownik, który chce pozostać na forum musi bezwzględnie poprawić dane w profilu na zgodne z obecnie przyjętymi zasadami.

Na uzupełnienie w/wym. danych wyznacza się termin 30 dni. Po upływie tego terminu zostanie zablokowana możliwość pisania postów na forum użytkownikom, którzy nie uzupełnią swoich profili.

_______________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. POWITALNIA.

Miejsce to przeznaczone jest do pierwszego "przywitania" się z innymi bywalcami forum, gdzie użytkownik pokrótce przedstawia swoją osobę, opisuje skrótowo dotychczasowe dokonania, doświadczenia i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin przeczytałem ale żadnej akceptacji tam nie widziałem

a 2 to witam wszystkich na chwilę obecną moje dokonania są żadne ale bardzo mnie interesuje modelarstwo do tej pory niestety finanse i czas nie pozwalały mi rozwijać swoich zainteresowań forum traktuję jako pomoc z powodu braku doświadczenia. Zawsze chętnie posłucham jakiś mądrych rad doświadczonych modelarzy interesują mnie modele pod spalinkę ale i jakimś elektrykiem trenerkiem na początku też nie pogardzę może na razie tyle o mnie jeśli ktoś jest ciekaw więcej nie ma problemu chętnie udzielę odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie w 24h ten temat zostanie zamknięty, a ty zyskasz możliwość pisania we wszystkich działach.

I. WARUNKI UCZESTNICTWA I REJESTRACJI NA FORUM.

 

Warunkiem uczestnictwa w forum jest przejście przez proces rejestracji i "przywitanie" się z innymi bywalcami forum..

II. POWITALNIA.

Miejsce to przeznaczone jest do pierwszego "przywitania" się z innymi bywalcami forum, gdzie użytkownik pokrótce przedstawia swoją osobę, opisuje skrótowo dotychczasowe dokonania, doświadczenia i oczekiwania.

 

POPRAWNA REJESTRACJA I ZAMIESZCZENIE NOTKI POWITALNEJ W POWITALNI ORAZ AKCEPTACJA UCZESTNICTWA STANOWI JEDNOCZEŚNIE O FAKCIE PRZYJĘCIA DO WIADOMOŚCI TREŚCI WARUNKÓW, ZASAD I REGULAMINU PANUJĄCEGO NA FORUM.

JEST TEŻ POTWIERDZENIEM UŚWIADOMIENIA SOBIE PRZEZ UŻYTKOWNIKA JEGO ODPOWIEDZIALNOŚCI WYNIKAJĄCEJ Z UCZESTNICTWA W FORUM.

 

Z tym czytaniem regulaminu, to ci nie wyszło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.