Jump to content

Witam!


leonidas95

Recommended Posts

Witam wszystkich modelarzy i tych doświadczonych i tych mniej doświadczonych. No więc tak mam 15 lat mieszkam w Łazach i zainteresowało mnie to hobby. Moje wcześniejsze osiągnięcia to kusza i łuki. Dzisiaj zamówiłem książkę "Budowa lotniczych makiet RC" i to będzie wstęp do mojego nowego hobby. Moim celem jest stworzenie Spitfire. Interesuje mnie ten samolot jak również II Wojna Światowa. Liczę że znajdę tu pomocnych ludzi. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze zacząłeś - zakup książki. Niestety dla kogoś, kto jeszcze nie zbudował żadnego modelu, porywanie się na makietę to trochę zbyt ambitne wyzwanie. Zbuduj kilka prostych modeli balsowych, a potem zabierzesz się za wymarzonego Spitfire.

 

Jeżeli tak zaczniesz jak napisałem - od budowy prostego modelu i przede wszystkim zdobywania wiedzy, to na pewno znajdziesz tu pomoc. A jeżeli od razu zaczniesz od pytań nt. budowy makiety myśliwca, to niestety zostaniesz potraktowany jak dzieciak, który wymyślił sobie, że nagle zostanie modelarzem - czyli z niechęcią.

 

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.