Skocz do zawartości

Zamykanie powitań


Gites

Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym, że zamykane są powitania, na które nikt nie odpowiedział... lub nawet nie zdążył odpowiedzieć. Sorry ale ja bym to odebrał dość specyficznie, tzn. jakby wszyscy forumowicze, łącznie z adminami mieli mnie głęboko w poważaniu. Nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że zamykane są powitania, na które nikt nie odpowiedział... lub nawet nie zdążył odpowiedzieć. Sorry ale ja bym to odebrał dość specyficznie, tzn. jakby wszyscy forumowicze, łącznie z adminami mieli mnie głęboko w poważaniu. Nie sądzisz?

Nie - zamknięty = przyjęty :D

 

komentarz = coś nie tak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że nadal nie rozumiem tej polityki. Wymagamy, żeby nowo przybyły przywitał się w powitalni... a potem to olewamy. Dla nowego to jak "talk to hand". Ok... nieistotne... ja będę się starał przynajmniej co jakiś czas zajrzeć do powitalni i odpowiedzieć na pierwsze ludzików posty.

Doooobra, idę dalej wklejać te węglowe patyczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.