Skocz do zawartości

Czesc


Maximilian

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałem się na forum by ogarnąć trochę temat samolocików RC ponieważ chciałbym zostać wkrótce posiadaczem jednego.

 

To prawda - jestem na tej str 1szy raz i jeszcze niewiele wiem jak z niej w pełni korzystać. Szukam wszelkich nformacji na temat modeli elektrycznych, na co zwrócić uwagę, jakich szukac na dzień dobry, czy wybór 4ro kanałowego na 1szy model jest odpowiedni czy to za głęboka woda, czy można podszkolić się obsługi pilota poprzez komputer ( podłączenie pilota przez port usb i korzystanie z jakiegoś symulatora ). Zawsze mnie to bardzo interesowało, straciłem kilka groszy przy zakupie nędzych modeli bez pełnej sterowności, powiedziałem dość, chce coś pożądnegi i potrzebuje tu WASZEj pomocy w doborze modelu i doradztwie obsługi oraz wszelkich kruczkach :) Nie wspomne już o FPV :D Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.