Skocz do zawartości

Mig-29 ParkJet


spetial

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam :)

 

podepnę się pod temat bo sam w wolnym czasie dłubie przy tym projekcie :)

 

u mnie wygląda to mniej więcej tak :

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

....zostało jeszcze podłączenie wszystkiego :) i oblot.

 

Problem jedynie widzę w sposobie zamocowania pakietu itp....bo jak narazie to ja tego w ogóle NIE WIDZĘ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski zaciskowe - podobne jak policja używa zamiast kajdanek ;) Tylko nieco mniejsze.

Do kupienia w sklepach elektrycznych lub marketach.

hehe legendarne trytytki :D .....tez o nich pomyślałem ale jakoś zawsze mi się z druciarstwem kojarzyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taka mała sugestia

 

baterie obowiązkowo zamontuj w okolicach tego przedniego poprzecznego elementu,

ja zamontowałem z racji wygody ( krótkie kable ) na tylim elemencie i straszny dupolot z tego był ;)

 

i dobrze oklej dźwignie sterów...ja tylko MYŚLAŁEM za mam to dobrze oklejone ....i teraz mam z 1 miga kilka mniejszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ok :)

 

Podpowiedz mi proszę jak podłączyć regulator do silnika mam tam 3 wejścia A,B,C i nie wiem które kable od silnika podlutować tam.

 

Obrazek

Nie lutuj kabel do kabla, tylko użyj konektorów typu "gold". (męskie na silniku, żeńskie na regulatorze) + koszulka termokurczliwa:

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=36259

 

A podłączasz dowolnie i sprawdzasz, czy silnik kręci się we właściwą stronę (jeżeli nie - 2 dowolne zamieniasz miejscami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie znowu coś tam drgnęło w temacie, mam już cały komplet "gratów" i męczę się już trochę z uruchomieniem silnika i jakoś mi nie idzie :(

Pakiet naładowany po podłączeniu go serwa działają, zamieniałem te trzy kable które idą z regulatora do silnika miejscami i to w różnych kombinacjach niestety bez skutku :(

Tak to podłączone w tej chwili jest, może to trzeba coś w aparaturze przestawić ? mam Turnigy 9x.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ponieważ Regulator (gaz) podpinasz pod kanał 3 :) gaz na "dole" 3 pikniecia i powinno się uruchomić :))

:oops: hehehe no to ja nie wiem po co tam piszą bateria na tym odbiorniku, myślałem, że jak do regulatora podłączona bateria to ten kabelek ma iść do baterii.

 

Zadziałało ale mam gaz odwrócony a jak zrobię w menu REVERSE "revers" dla THR to silnik wydaje tylko dźwięki i nie kręci się.

 

Dziś już lepiej nic nie kombinuje bo popsuje : :P łeb mnie strasznie nawala. Może ktoś miałby czas w tygodniu i pomógł w konfiguracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema też się chyba zdecyduje tego derponiaka zrobić.

Czy ktoś może mi pozbierać całą elektronike, silnik regiel li-po itp. do tego deproniaka?

Sam nie jestem w stanie bo nie znam się i boję się że coś popsuję, wszystko ma być z HK, na 100% biorę apke turnigy 9x to co spetial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cimek odezwę się na pewno, tylko ja pracuję od 16:30 nie wiem czy do tej godziny "trafię" ?

 

@DeJot95 Przejrzyj temat podawałem tam konfigurację któregoś z forumowych kolegów, poza tym to co ja mam też wypisałem w temacie, jak znajdę czas zbiorę wszystko do kupy i zrobię listę w pierwszym temacie.

Tylko jak już złożysz nie lataj tym w Królewie ;)

 

EDIT:

 

Dziś coś kombinowałem i udało mi się zrobić ten revers! druga rzecz jaką ustawiłem w apce to ELEVON na ACT

i dałem takie wartości :

AIL1 100 100

AIL2 100 100

ELE1 100

ELE2 -100

Także lotki reagują prawidłowo (tak mi się wydaje) na wychylenia drążka.

 

Ale jeden problem jeszcze mam bo odkręcają mi się te śrubki (nie tylko przy serwach ale akurat zrobiłem fotkę przy serwie) które zaznaczyłem strzałką. Odkręcają się pod wpływem pracy serwa i drgań z silnika.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak już złożysz nie lataj tym w Królewie ;)

Czemu?

 

Prosiłbym o złożenie w całość tego wszystkiego, bo się pogubiłem a dziś bul głowy i brzucha i nie mam ochoty na komputer.

Tak jak mówiłem wszystko ma być na HK i będzie aparatura http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8991 i ładowarka chyba taka: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7028

Z góry thx za pomoc.

PS pakiet ok. 40zł, silnik ok. 50zł, regiel ok. 40zł

PS 2 W apce lepiej mode jeden czy dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.