GepettoPL Posted June 27, 2007 Posted June 27, 2007 Witam Wszystkich! Jak obyczj nakazuje należy się przedstawić. Mam na imię Darek. Mieszkam w Nowym Targu. Modelarstwem zajmuje się od 6 lat. Forum to śledze już od pewnego czasu, ale dopiero kilka dni temu postanowiłem się zarejestrować. Pozdrawiam 8)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.