Skocz do zawartości

Dwupłatowiec do 3D.Zmiana na inny model


Krzycho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak zaczynałem zabawę z samolotami to powiedziałem,że kupuje pierwszy i ostatni model Parmaster.I się pomyliłem :D ,że tak powiem krótko ''Chcę jeszcze''

Więc przeglądam od tygodnia internet w poszukiwaniu modelu i kolejny raz dostaje oczopląsu znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/electrifly-pluma-3d-indoor-outdoor-ep-arf-turborc-i1236180848.html

 

Czy ktoś miał styczność z tym modelem?

Chciałbym ,aby dało się latać na dworze przy lekkim wietrze tak jak parkmasterem bo po filmie widać ,że do akrobacji się nadaje.

Czy też może nie zastanawiać się i kupić multiplexa gemini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego dwupłata możesz sobie sam zrobić w trzy wieczory.A mianowicie chodzi o mk-34

http://www.saumodelarnia.fora.pl/przyklady-konstrukcji-modeli,35/34-mk-2-1-przyklad-konstrukcji-z-depronu-plan,120.html

 

Miałem już 4 sztuki mkii wszystki dobrze latały-szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w każdym innym. Po prostu wcześniej czy później, model się rozbije, a MK-ą lata się agresywnie raczej. ;) To zwinny model do ostrych akrobacji. Projekt powstał jako halówka do aeromusicalu (i wygrywał takie zawody). Na dwór robi się je ciut mocniejsze i cięższe.

 

Ale jeżeli przygotujesz sobie szablony z grubej tektury - to produkcja rusza prawie taśmowo. Nie ma problemu z odbudową modelu. Można nawet od razu kilka sztuk zrobić i tylko wyposażenie przekładać.

 

Referencją jest to, że nawet po robiciu MK-i, wiele osób woli zrobić drugą, niż próbować innych, podobnych konstrukcji.

Ja mogę mówić tylko po sobie, ale zawsze jak puszczam MK-ę w powietrze, mam na twarzy szerokiego bananka. O takiego: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłby ktoś kto za opłatą mógł by zrobić dla mnie takiego MK 34 na loty na otwartym powietrzu ciut mocniejszą i cięższą wersję?

Najlepiej z Warszawy lub okolic.

Ja niestety pracuje długo i jak wracam z roboty to mam czas na polatanie na jednym pakiecie i to wszystko,a dalej inne obowiązki co gorsze nie za bardzo spodobało się to hobby rodzince więc tylko opcja gotowy model wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.