Skocz do zawartości

Cześć!


Metti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum!

Choć zarejestrowałem się wcześniej, to jakoś dopiero teraz postanowiłem "na poważnie" zawitać na forum.

Nazywam się Robert, pochodzę z Lublina i mam 18 lat.

Modelarstwem interesowałem się od 10 roku życia, kiedy to wraz z dziadkiem składalismy i puszczaliśmy różnego rodzaju rzutki, robiliśmy latawce i inne "latadła".

Z biegiem czasu modelarstwa było coraz mniej, za to z lotnictwem ciągle byłem "za pan brat". Dwa lata temu zrobiłem kurs szybowcowy, obecnie mam już licencję (zrobioną w tym sezonie).

Do modelarstwa powróciłem gdy znajomy chciał sprzedać aparaturę "JR XP8103". Z racji że nie sprzedawał tanio, postanowiłem kupić. Aparature mam do dziś, wymieniłem jej moduł na 2.4 GHz (miała 72MHz). Do tej pory latałem "kupczymi" modelami, lecz teraz, z powodu zimy i zastoju z lataniem postanowiłem spróbować swoich sił z budową modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.