Jump to content

Zapytanie o zwiekszenie liczby kanalow w sanwie rd6000 sport


throd

Recommended Posts

Witam posiadam radio szescio kanalowe sanwa rd 6000 sport. Slyszalem iz istnieje mozliwosc robudowania tego radia o kolejne dwa kanaly. Czy ktos z kolegow slyszal o czyms takim? Ma z tym jakies doswiadczenia lub wie jak to zrobic? albo zna kogos kto to robil?

Pozdrawiam Piotr Bienias

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tym samym dziale w dyskusji dotyczacej podlaczenia 2 odbiornikow w jednym modelu znalazlem taka wypowiedz "musisz zobaczyć tylko, czy w odbiorniku siedzi dekoder GD4017 lub jego zamiennik. Jeśli tak, to jesteś w domu Jest to 10 kanałowy dekoder. To samo dotyczy kodera w nadajniku - jeśli jest to coś z rodziny NE5044 to niezależnie coto za aparatura da się ją rozbudować do 7 kanałów. Jak to zrobić, znajdziesz choćby na modelarskim.necie". Czy ktos z kolegow obeznanych w zagadnieniach elektronicznych moze mi powiedziec czy wspomnianydekoder "siedzi" w moim nadajniku? bo jezeli tak to znajomy elektronik moze by dla mnie taka modyfikacje wykonal.

Link to comment
Share on other sites

To samo dotyczy kodera w nadajniku - jeśli jest to coś z rodziny NE5044 to niezależnie coto za aparatura da się ją rozbudować do 7 kanałów.

NE5044 to prosty koder analogowy. W Sanwie z całą pewnością go nie ma, bo to jest nadajnik "komputerowy".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.