Skocz do zawartości

Witam Wszystkich !


Sławek Środa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moją nową pasją zajmuje się od trzech miesięcy. Pierwsze kroki stawiam pod okiem kolegi, który sporo mi pomógł. Nauka lotów rozpoczęła się od Alphy 1500 ( super ) następnym wyzwaniem był jak - 54, którego mi skradziono w ubigłym tygodniu, po kilku lotach. Jak się z tym czuję ? to prawdziwy dramat, ponieważ naprawdę pokochałem to hobby !!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem sam co dalej robić. Na razie jestem rozbity. Zabrano mi po prostu coś dla mnie bardzo ważnego ( do tego cały osprzęt ) . Ale ok. To tyle. Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie!

To moje pierwsze forum i nie bardzo wiem jak się tutaj poruszać więc proszę o wyrozumiałość kiedy będę zadawał pytania nie na temat.

Modelarstwem interesuję się od zawsze, a od niedawna zacząłem inwestować w coraz to lepsze modele i mam nadzieję dorównać kiedyś najlepszym:)No dosyć o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.