Skocz do zawartości

Budowa małego katamaranu


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Interesuje mnie budowa małego katamaranu,którego łatwo mógłbym składać i przewozić bez przyczepy w samochodzie osobowym.Jest to moim marzeniem dawno temu oglądałem program "Club siedmiu kontynentów" i w tym programie był pokazany rozkładany katamaran na który nie potrzebny był patent żeglarza.Jak zbudować taki mały składany katamaran.Jeżeli tak prosiłbym o plany.Przeszukałem google ale z tego co widzę pokazane są same duże katamarany.

 

 

 

P.S

 

Posta pisał mój tata

 

 

Pozdrawaimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiło się kilka ofert sprzedaży katamaranu Prostor. Dobra rosyjska łódka na pneumatycznych pływakach. Np tu - http://allegro.pl/show_item.php?item=1258293100

Popytaj na sailforum. Jest tam budowniczy żaglowej kanadyjki Beth, który może znać dobre konstrukcje i wie gdzie szukać planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.