Skocz do zawartości

Witam


Misiek13135

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy z całej Polski.

Krótko o mnie:

za dawnych czasów zajmowałem się modelami kartonowymi, w miedzy czasie wpadł mi w ręce spalinowy silnik przywieziony przez przypadek zza wschodniej granicy. Do tego silnika dobudowałem model samolotu, całość miała latać na uwięzi. Silnik oczywiście działał, wiele prób było, ale gdy przyszło do pierwszego lotu odmówił posłuszeństwa i tak moje zainteresowanie modelami latającymi przespało sobie wiele lat.

Z kartonu przerzuciłem sie na plastik, a teraz znowu przypomniałem sobie o dawnych marzeniach, tylko tym razem poszedłem już dalej i na tą chwilę mam już zbudowany model ZEFIREK, praktycznie gotowy do lotu. Zakupiłem aparaturę Spektrum DX 6i. Czekam na symulator, trochę poćwiczę przed TV, a potem wspólnie z doświadczonymi kolegami spróbuję w realu-zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.