MiQ27 Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 Jest wiele tworzyw termoplastycznych i przeźroczystych zarazem. To może być cokolwiek. Łącznie z rozciętą na płasko butelką typu PET - chyba najlepszy materiał na pierwsze próby
obara Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 MiQ27, a wiesz jak z temperatura i czasem podgrzewania?
rabbitlkr Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=1064&highlight=vacu tutaj jest dużo o wytłaczaniu;)
MiQ27 Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 Wg tej strony http://ipmsstockholm.org/magazine/2002/08/stuff_eng_tech_moulding_canopies.htm tworzywo PET-G da się formować pomiędzy 120 - 190 stopni. Jak jest w takiej ramce, to pewnie trzeba wyczuć moment gdy zaczyna juz "zwisać" i wtedy wrzucić na tę podciśnieniową formę. Tutaj jest informacja, jak zrobić taki patent do kabin bez konieczności używania piekarnika
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.