Skocz do zawartości

Witam serdecznie.


phoinix

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Markiem od urodzenia czyli od 26 lat. :)

 

Kilka miesięcy temu wziąłem udział w pierwszej części kursu na pilotów samolotów bezpilotowych i od tego się zaczęło moje zainteresowanie RC. ;)

 

Posiadam minimalną wiedzę i przez zapisanie się na to forum chciałem ją powiększyć korzystając z waszego doświadczenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam na imię karol i od nie dawno zaczołem pasjonować się modelarstwem chciałem złożyć swój pierwszy samolot wiec upatrzyłem sobie model samolotu f 117A chciałem was zapytać co o nim sądzicie jakie są koszty wykonania tego modelu i gdzie można kupić elektryczną wersie tego modelu i czy ktoś was dysponuje jako planami pozdrawiam i z góry dziękuje :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna konieczność przywitania się ale trudno - jak mus to mus.

Wpadłem w RC , ale w "samochodziki" ;) , mam 39 lat.

Ponieważ jednak na forum na którym jestem od dłuższego czasu , nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące ładowarki - szukam u was pomocy.

Ponieważ sporo konkretów wyczytałem, liczę na rozwiązanie moich wątpliwości i upraszam o dostęp do całego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.