Skocz do zawartości

pierwszy lot toto-0


kozuszek

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze model rozbiłeś w pierwszym locie i to przy "głupkach". ja tez kiedys latalem na boisku przed blokiem i koledzy zawsze sie śmiali jak coś zrobilem nie tak, a jak dobrze latałem to cicho siedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele latałem z kolega pierwszy lot-poleciał ale za mało gazu było i przy lądowaniu śmigło się połamało :( drugi lot- poleciał w końcu leciał jakieś 200m ale wystraszyłem się bo bardzo gwałtownie reagował na SW dawałem minimalnie w gore a on prawie pionowo w dol leciał i przy lądowaniu znów śmigło :P 3 raz leciał mój kolega ale miał totalnego pecha przy rzucie samolot zrobił beczkę i wylądował w trawie niestety 3 śmigło poszło w błoto :D ale dzień uważam za udany bo udało mi się polecieć a przeżycia z tego choć krótkiego lotu były naprawdę niesamowite mam zamiar kupić składane śmigło i mam nadzieje ze skończą się problemy z ciągłym łamaniem śmigła dzięki wszystkim za pomoc ale filmu niestety nie ma kolega zapomniał nagrać :(

 

pozdrawiam Colin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odbyły się 2 loty jak dla mnie udane nawet udało mi się wyjść z opresji spowodowanej podmuchem wiatru ale lądowanie totalna klapa tak przypier... że szkoda gadać ale nie straciłem wiary leciał również mój kolega lecz zamyśliłem się przy kamerowaniu i kamera była nakierowana w trawę a nie na samolot :D wrzucam 2 filmy. uszkodzone zostało tylko skrzydło a 2 śmigła znów poszły się pierd.... przepraszam ale wkurzają mnie te śmigła jednak prawda jest taka ze to nie ich wytrzymałość zawiodła lecz nasze umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod uwagę można wziąć nie tylko prop saver ale tez wytrzymałość śmigieł;]

Fabryczne śmigła z mojego Pipera z pianki były tak mało wytrzymałe że praktycznie od leciutkiego obicia sie łamały. Z tego co wiem do takich modeli dobre są pomarańczowe śmigła ;]

Tyle z mojej strony [niedoświadczonego modelarza]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.