Skocz do zawartości

Witam Brać Modelarską


AndrzejM

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przygoda z modelarstwem lotniczym rozpoczęła się w Bydgoszczy 43 lata temu, więc już dość dawno. Pierwsze 10 lat było bardzo intensywne: szybowce swobodnie latające, uwięź, dwa lata R/C. Później podjąłem studia w Gdańsku i odpadłem na jakieś 15 lat. W 1996 miałem radosny powrót do modelarstwa, wraz z dorastającym synem. Poszliśmy szerokim frontem w zdalne sterowanie - samochody, szybowce, elektryki i heli. To był najlepszy okres, chociaż trwał tylko cztery lata. W tym czasie pojawiła się kolejna pasja związana z lataniem - UAV. Niestety praca wypełniła mi życie na tyle, że modele zostały gdzieś z boku, ale nie poszły w zapomnienie. Od dwóch lat mam kolejną fazę nieśmiałego powrotu, tym razem wraz z wnukiem - wszyscy pasjonujemy się lataniem, chociaż ja najczęściej się przyglądam jak to robią syn i wnuk. Ale frajdę mamy wszyscy. Od wielu lat, z racji zawodu, tkwię w rozwiązaniach elektroniki, także R/C. Chętnie w wolnych chwilach zaglądam na to forum. Mam nadzieję, że moja aktywna obecność tutaj, będzie z korzyścią dla mnie i ogółu Braci Modelarskiej.

Pozdrawiam Wszystkich,

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.