minimax Posted July 4, 2007 Posted July 4, 2007 Cześć wszystkim Userom życzę miłego dnia a adminowi i modkom przemiłej nocy. Zakończyłem przywitanie, przechodzę do rzeczy...modelarzem to ja już nie będę, ale mam kilka fajnych rzeczy gdy nim byłem...stan techniczny 95 % fabrycznie nowe, szczegóły na giełdzie. To 5 % to drobiny kurzu. ---------- minimax
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.