Skocz do zawartości

Oryginalnie: Witam :)


gasior78

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, jestem kompletnym "swiezakiem" w temacie modelarstwa RC, chce sie troche wciagnac. Mam 32 lata, wiec w dziecinstwie nie dane mi bylo nawet marzyc o czyms takim jak powazne modelarstwo, szczegolnie RC.. Jakie byly ceny i realia kazdy wie.

 

A wiec przezywam teraz druga mlodosc i kupilem pare tygodni na stronie HK model AXN Floater-Jet:

 

http://www.hobbyking.com./hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8359

 

Niestety jest na backorder wiec czekam i czekam... Dokupilem pakiet lipoly Zippy Flightmax 2200mAh 3S1P 30C i jestem na etapie poszukiwania aparatury. Posiadam heli 3D Solaris, ktory oczywiscie rozbilem przy pierwszym podejsciu - nie zdawalem sobie sprawy jaka to sztuka :) Ma on aparaturke 6ch Fusion pracujaca na 35MHz, wyglada na dosc proste urzadzenie i nie ma komputera. Szukam wiec tu konkretnej porady na temat nowej aparatury, ale przyznaje bez bicia, ze przebijanie sie przez setki stron dziesiatek postow troche zniecheca... :/

 

Od razu z grubej rury - czy warto brac Turnigy 9x z softem v2 z ebaya? Sprzedawca zarzeka sie, ze flashuje kazdy TX przed wysylka. Cena w przeliczeniu na zlotowki to obecnie okolo 430zl. Jest to zestaw 2,4GHz z receiverem, tutaj link do auckji:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Turnigy-9X-9Ch-Transmitter-m2-w-Module-8ch-Receiver-/120639706732?pt=UK_ToysGames_RadioControlled_JN&hash=item1c16afd66c

 

Panowie, krotko: brac czy nie brac? Dzieki z gory za wyrozumialosc.

 

Pozdrawiam

 

gasior78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.