Skocz do zawartości

Witam całą brać modelarską


evil125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, czyli ludzi pozytywnie zakręconych tą choroba, jaką jest modelarstwo rc i nie tylko.Pochodze z Bielska-Białej modelami zabawiam się już kilka sezonów. Zaczynałem od samochodów elektrycznych w skali1:10 następnie spalinowe nitro 1:10,1:8 następnie benzynowe 1:6, 1:5.Po czym zapragnąłem oderwać się od ziemi modelami kołowymi, co prawda odrywałem się na chwile, ale to było zbyt krótko i zbyt nisko.Więdz zainteresowałem się na początek wolno latającymi szybowcami ,następnie wolno latające elektroszybowce ,trochę latającego styropianu typu depron epp.modele typu fan-fly .,między czasie próba pływania modelami raczej ją już mam za sobą to nie mój kierunek .Na dzień dzisiejszy jestem na etapie poznawania modeli śmigłowców elektrycznych klasy 250 oraz 450 lecz jak się okazało to nie lada wyczyn opanowanie tej sztuki, czyli bezpieczne oderwanie modelu od ziemi i w tym celu chętnie poznam kolegów z okolicy w celu wtajemniczenia w temat sztuki latania śmigłowcami moja wiedza w tym temacie jest przedszkolna. Lecz ostatnio odezwał się też we mnie duch spokoju modelarskiego, czyli elektroszybowce tak dla odmiany od śmigłowców gdzie adrenalina jest większa przynajmniej pięciokrotnie, dlatego później należy organizm wyciszyć przy poezji modelarskiej, jakim jest sterownie szybowcem czy tudziesz elektroszybowcem i w tym celu ostatnio nabyłem sobie całkiem zgrabny model Szpak laminatowy ze stajni Kwarciński o nazwie Starling 2metry ,mam kilka modeli z TOPMODEL takich jak ELECTRA PRO 2,5m ,CHIMER 2m, lecz zaczynam skłaniać się do tego, że co laminat to laminat.I tak oto moja historia z modelarstwem przebiegała do dnia dzisiejszego gdzie trafiłem tu do waszego grona i mam nadzieje, że dzięki wam i waszej pomocy moja wiedza będzie bogatsza o wasze doświadczenie, lecz jeżeli tylko będę mógł, w czym pomóc chętnie to uczynię.

Z POZDRAWIENIAMI MODELARSKIMI ABYŚMY ZAWSZE, PAMIETALI, CO SIĘ WZNIESIE MUSI UPAŚĆ, ABY TYLKO W JEDNYM KAWAŁKU RAFAŁ

Tak od razu poproszę o pomoc, bo meczę temat pewno należałoby poszukać ale chyba łatwiej będzie zapytać, jeżeli można prosić jakiś link lub opis jak wkleić Avator oraz zdjęcia proszę o pomoc na pw lub e-mail z góry wielkie dzięki ale początki zawsze bywają ciężkie tak więdz tylko cierpliwość wynagrodzi trudy, jakie nas spotykają w modelarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.