Skocz do zawartości

Hitec HS 322 lub TowerPro SG-5010


mario_z

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sobie wziąć wymiary i samemu zobaczyć. Ale ja bym raczej brał te pierwsze po jednym na lotkę jak by pasowały.

 

TowerPro 5010

# Moment : 5,5 kg (4,8V) ; 6,5 kg (6V)

# Prędkość : 0,2 sek. (4,8V) ; 0,16 sek. (6V)

# Wymiary : 40 x 20 x 38 mm

# Waga : 39 g

 

Serwo Hitec HS 322 HD typu "Standard".

* Moment : 3,0kg (4,8V) ; 3,7kg (6V)

* Prędkość : 0,19sek. (4,8V) ; 0,15sek. (6V)

* Wymiary : 41x20x37 mm

* Waga : 43g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej zastosować serwa niskoprofilowane jak np. Alturn AAS-645 LMG Low Profile High Speed? Wstaw jakiś rysunek lub zdjęcia wymiarami to będzie łatwiej coś dobrać. Można by się też pokusić o serwa cyfrowe o mniejszych wymiarach a zbliżonych parametrach ale trzeba wziąć pod uwagę, że w momencie zablokowania będą mogły ciągnąć do 3razy więcej prądu od analogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscu w którym chcę zamontować serwa jest mało miejsca bo tylko dwa centymetry (20mm), gdybym zastosował HS 322 to folia, pokrycie skrzydła dotykało, przylegało by do obudowy serwa, myślę że serwa proponowane przez Tomka będą najlepszym wyjściem z sytuacji ponieważ mają tylko 12mm grubości a i ich cena nie jest jeszcze taka odstraszająca, dzięki temu że są o osiem milimetrów cieńsze (chudsze) od HS 322 będę maił jeszcze trochę luzu co pozwoli mi je zabudować tak aby Oracower nie przylegał bezpośrednio do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.