radzik1e Posted November 2, 2010 Posted November 2, 2010 Cześć wszystkim! Modelarstwem zajmuje się od niedawna.Na początku latałem zabawką-samolotem oriole.Teraz przesiadłem się na rwd.Niestety ani razu nim nie latałem.Oblot na swoim sprzęcie przeprowadział Łukasz K. z tego forum. Model latał więc jestem dumny że zrobiłem coś latającego ! Mam 14 lat i mieszkam w Łęcznej tak jak mój kolega Łukasz K. No to tyle pozdrawiam ! p.s Pisałem z kompa Łukasza K.
pyton Posted November 2, 2010 Posted November 2, 2010 No to czekamy na oblot przez Ciebie . No i w góre;)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.