Jump to content

Witam!


Recommended Posts

Posted

Cześć wszystkim! Modelarstwem zajmuje się od niedawna.Na początku latałem zabawką-samolotem oriole.Teraz przesiadłem się na rwd.Niestety ani razu nim nie latałem.Oblot na swoim sprzęcie przeprowadział Łukasz K. z tego forum. Model latał więc jestem dumny że zrobiłem coś latającego ! ;) Mam 14 lat i mieszkam w Łęcznej tak jak mój kolega Łukasz K.

 

 

 

No to tyle pozdrawiam !

 

 

 

p.s

Pisałem z kompa Łukasza K.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.