Skocz do zawartości

Pelikan e-STATION PB-6


pavelm

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam rozglądać za jakimś balancerem coby się wygodnie ładowało :wink:

To tu to tam czytam jakieś recenzje itd. i przed chwilą znalazłem coś takiego jak w temacie. Piszą, że to następca Pb5.Z tego co mi wiadomo ten drugi nie cieszy się zbyt dobrą opinią.

A...można go kupić w CSMie- http://www.modelarnia.pl/sklep/index.php?p1645,balancer-e-station-pb-6-pelikan

 

I dołożyli drugi tryb pracy. To chyba to czego poprzednikowi brakowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A utrwaloną dobrą opinię i lepszą cenę ma balancer Fullymaxa :)

 

U nas większość ludzi ma sharki i nie narzekają :P . PB-6 kupiłem kilka dni temu bo pakiety ładuję parami po 2 sztuki. Czyli 2 x 2S ładuję jako pakiet 4 celowy i balanser spisuje się rewelacyjnie. Jak ktoś ma tylko pakiety do 5 cell to spokojnie wystarczy też PB-5. Ja u siebie mam shark 20 + PB-6 + kabel komunikacyjny + podłączenie do kompa przez USB i program e-station do monitorowania ładowania.. po prostu stacja ładowania "fullwypas" , świetna zabawka, widzę jak pakiety się ładują i mogę porównać z danymi sprzed kilku miesięcy. Na PC i ładowarce widzę jakie napięcie jest na poszczególnych celach. Li-Pol ładuje specjalnym programem "Balance charge"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.