Skocz do zawartości

Prząśniczka Plany pilana pomoc kończy się dzisiaj licytacja


piotrek5384

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu przymierzam się do budowy prząśniczki i mam nadzieje że mi w czymś pomożecie jeśli ktoś się spotkał z tą książką Plany modelarskie Nr112 Samolot J-1 PRZĄŚNICZKA to mógł by mi powiedzieć co to za plany konkretnie głównie chodzi mi o wymiary bo poszukuje planów takiej prząśniczki która by miała 130cm rozpiętości to są plany pod depron czy balse i czy te plany się nadają odrazu do robienia czy może są wskazówki jak te plany narysować

 

przepraszam z głupie pytania jestem początkującym to będzie mój pierwszy model szybciej nie spotkałem się z takimi książkami

 

http://allegro.onet.pl/plany-modelarskie-nr112-samolot-j-1-przasniczka-i1305444689.html#gallery

mam nadzieje że nikt z was nie zwinie mi tych planów i wygram licytacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te plany kolego - model rozrysowano zdaje się na 2.3 - 2.5 m a konstrukcja typowa czyli balsa i sklejka . Tak czy inaczej było sporo na forum o Prząśniczce - konstrukcja urokliwa choć wspominano o problemach z doborem profilu, wyważeniem i ogólnie właściwościami lotnymi tego modelu .

pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.