Skocz do zawartości

Jak zlozyc silniczek.Pilne


maresca

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem filmik - ale o co chodzi :roll:

 

Widzę że poskładałeś i śmigło się kręci, teraz jak już masz poskładany to włóż go do torebki strunowej, nalej rozpuszczalnika nitro, poczekaj aż stara rycyna odmięknie i pędzelkiem ładnie go wyczyść. A jak już to zrobisz to poszukaj jakiegoś wolnego miejsca na półce, tam go połóż i zapomnij o wkładaniu go do modelu latającego :wink: U mnie stoją cztery, brązowe i niebieskie, z trzema i czterema śrubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz paliwo? Oglądając taki filmik trudno to stwierdzić, niby coś tam "strzela" ale tłok pewnie jest cały w oleju. Nie powinieneś sobie nim zawracać głowy, pewnie kupiłeś go na allegro za 50 pln i chcesz go włożyć do samolotu - zapomnij. Jeśli już się upierasz przy silnikach spalinowych to kup sobie jakiegoś ASP-a używanego i wtedy jest szansa ze go odpalisz i ewentualnie polatasz.

 

edit

 

zapomniałem, paliwo do samozapłonów baardzo śmierdzi tak samo jak i spaliny z takiego silnika i ręce po odpalaniu - w przeciwieństwie do silników żarowych gdzie takich problemów w zasadzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.