Skocz do zawartości

E-sky Lama V3 czy V4 ???


Szadzio23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem młodym modelarzem, znam trochę teorii, jestem oczytany na forum. Jednak chciałbym zacząć latać. Przy okazji trafił się napływ gotówki... Mam dylemat, tak jak w tytule, Lama V3 czy V4. Ciekaw jestem opinii modelarzy, którzy już latali tym sprzętem... Wszędzie w poszukiwaniach nie wyróżniano faworyta. Czasem jedne heli jest lepszy od drugiego, a znów niekiedy na odwrót (pisze o tych dwóch modelach). W cenie nie ma praktycznie różnicy. Interesują mnie wersje 2,4 Ghz, bo zamierzam latać po domu, więc krótka antena to niezbędność. Jeszcze proszę o informację, co oprócz samego heli musiałbym dokupić, aby nauka latania nie była katorgą, związaną z ciągłym zakupem nowych części. Wiem tylko o łopatach Xtreme... Bardzo prosze i jednoznaczną odpowiedż, który model jest lepszy dla początkującego, z góry bardzo dziękuje z odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wiesz. Wiele modelarzy jednak sądzi, że różnica jest, jednak nie wielka... czytam opisy na allegro i będę się skłaniał co do V3, ze względu ma łatwiejszy dostęp do częsci. Jest jeszcze jedna korzyść dla V3... W V4 jak się połamie kabina to to wtedy "łyso" wygląda, a w V3 tego problemu nie ma... Jednak dalej jestem otwarty na podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.