Skocz do zawartości

Pomocy z hobbycity


Daniel95

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

do kompletnej paczki brakuje mi dwóch przedmiotów a nie chce kolejnych miesięcy pilnować czy wszystko jest na stanie.Moje pytanie brzmi czy z tekstu u dołu wynika ze gdy kupię tę paczkę nie płacąc za nią to po jakimś czasie paczka zostanie skompletowana i po przelewie wyślą mi całą paczkę a nie rożdzielą jej?

 

Item on Backorder.

It can take from 7 to 30 days for an item to be restocked.

We can refund or change items for you if you wish to not continue waiting during this period.

We do not split orders.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby cokolwiek było zarezerwowane to trzeba zapłacić.

Malker, z tego co jest napisane wynika zupełne co innego. Wynika z tego, że może zająć od 7 do 30 dni zanim uzupełnią braki na magazynie. Jeśli nie będziesz chciał jednak czekać, bo np dostawa się przeciąga, to możesz przedmiot w zamówieniu wymienić na dostępny, albo rezygnować z niego i dostać rekompensatę w postaci kodu do wykorzystania przy innym zamówieniu.

 

Tak więc, jak chcesz mieć tanio to musisz czekać (i mało tego przedpłacić) a jak chcesz odrazu, to płacisz więcej w polskim sklepie.

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.