Skocz do zawartości

Rhino 3D- nowy projekt hardcorowego akrobata 3D


Gość mirekf3a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.

 

Pragne Wam przedstawic moje najnowsze dziecko (jeszcze w fazie 'ciazy'). Model zowie sie Rhino, co widac po zdjeciu. Projektowany jest pod ekstremalna akrobacje 3D. Mniejszy odpowiednik halowy sprawdzil sie w 100%-kreci dosłownie wszystko.

 

Dołączona grafika

 

 

Planowane wymiary:

Rozp: 180cm

Dł: 180cm

Masa: 4500~4900 (w zaleznosci od pakietu)

Naped: AXI 5330/F3A (innego nie mam, wiec taki bedzie)

EnergyPower EP4500/25-2x5S / EP5000/25-2x5S

 

 

Proporcje modelu na zdjeciu nie do konca sobie odpowiadaja, wiec nie bierzcie tego pod uwage:) Ma byc 'kwadratowy' w rzeczywistosci:)

 

Czekam na Wasze opinie

 

Pozdrawiam

 

Mirek Sałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pojawia sie problem, bo ten silnik chodzi na 10cel, inaczej nikt nie probowal chyba. Na 6 cel nie pojdzie bankowo niestety. Jest to silnik do modeli zawodniczych, co ma na celu wykorzystanie mozliwosci regulaminu maksymalnie, co tez zrobili i dlatego nadaje sie tylko na 10cel:) 2x2m nie chce robic, bo za bardzo bedzie cierpiał podczas przewozu. Mam sedana wiec jakos modele F3A wchodza, ale tez sie rysuja i obijaja, mimo ze sa laminatowe. Ten bedzie typowo konstrukcyjny, wiec moze duzo bardziej ucierpiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.