Skocz do zawartości

Jak silniki Xtreme wpłynął na Lamę V3


Szadzio23

Czy "ulepszyć" Lamę V3 o silniki Xtreme?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy "ulepszyć" Lamę V3 o silniki Xtreme?

    • Tak
      4
    • Nie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym nowo-nabywcą Lamy V3. I na początek: czy warto zainwestować w tuning silnikami Xtreme i nowym pakietem Xtreme Li-Po? Gdy po nauce latania zapragnę czegoś więcej od swojej "maszyny" to ma to sens? Proszę o poradę, bo jednak 150zł piechotą nie chodzi (silnik A , silnik B , pakiet Li-Po )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw naucz się latać, a potem zacznij się zastanawiać co Ci potrzeba. Jeśli połkniesz heli bakcyla, to nie przyjdzie Ci nawet do głowy, żeby pakować pieniądze w taką zabawkę jaką jest Lama, tylko będziesz myślał o czymś poważniejszym. I może przestań już zakładać wszędzie ankiety. Większość osób na tym forum ma już 18 lat i wszyscy są pewnie wycieńczeni weekendowymi wyborami, więc na pewno nie mają aż takiej ochoty brać udziału w kolejnym głosowaniu. Czy jutro mamy głosować co masz zjeść na obiad? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ostatnio zajechałem w lamie v4 silniki,kupiłem seryjne,bo nie było na półce x-treme,teraz już trochę mi się myślenie zmieniło..:).Otóż,w co-axialu,właśnie w takiej lamie uzyskać coś więcej to wsadzić koszt następnej lamy a to nie jest opłacalne,lepiej naucz się latać dobrze tym co masz i zbieraj na coś takiego na przykład jak belt cpv2(przykład).Wtedy na nowo zaczynasz przygodę:),Lamą latanie,że tak powiem agresywne jest w sumie wtedy jak Ci Ją wiatr porwie i w stresie jakoś ją uchronisz przed krecikiem:)) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.