Skocz do zawartości

witam


Rekomendowane odpowiedzi

No troszku poczytałem jako jeszcze niezalogowany.

Trochę mnie poraziło i onieśmieliło że tyle młodzianków w wieku około mojej córki,na forum. no i zaległości mam wieloletnie.Coś ten regulamin straszny,ale o tym się nie dyskutuje. Mam nadzieję ze nie zawisnę gdzies na suchej gałęzi za to ze mi często klawiatura robi psikusy i zamiast ó wychodzi o lub ę to e w tekscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie chodzi o sam regulamin a raczej o to by ktoś kto czyta Twoje wypowiedzi wiedział jak Cię traktować, jak 12-to latka czy jak osobę dorosłą.

Klawiaturą się nie przejmuj, literówki się każdemu mogą trafić, co innego jak ktoś w ogóle nie ma szacunku do ortografii.

Jeżeli możesz to zainstaluj sobie przeglądarkę Mozilla, będzie Ci wtedy działał taki podstawowy słownik ortograficzny, który większą część błędów podkreśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mozilla to mam czasem sie coś podkreśla.ale duze litery mi nie wchodzą czasem i te polskie znaki z ogonkami i kreskami.A tak wogóle to orłem z polskiego nie byłem w podstawówce. pewno klawiatura do wymiany. No ale jestem spokojniejszy ze nie zawisnę gdzieś ku przestrodze dla innych :) .ale z tym komputerkiem to jestem noga! oj będzie śmiech na forum. gdzie te czasy ze się człowiek bawił aparaturką piłot 2 albo signal fm 7 produkcji DDR. teraz to komputery jakies cuda na "kiju" i czort wie co jeszcze,jak sobie poczytałem o hobby king 2,4ghz to mi resztka włosów sie podnisła.programowanie z kompa,jakieś satelity,moduły.... :shock: ki czort!kiedys to było prościej. ale mnie obsmieja jak zadam jakies pytanie na forum i to co niekturzy mogliby byc moimi synami, nie ujmując nic ich mamom i ojcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.