Skocz do zawartości

Witam


Cejotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem Nowym w tym serwisie. Nie zamierzam łamać Waszych reguł. Raczej chciałbym uzyskać od Was kilka rad na tematy mnie interesujące, ale to już chyba w innym miejscu jak sądzę. Kiedyś bawiłem się w modelarstwo, teraz (po 30 latach) chcę do tego wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i możliwości finansowe, jakby trochę inne. Martwi mnie tylko fakt, jak to wszystko poszło do przodu. Za ,,moich dobrych czasów szczytem możliwości był wystany w kolejce radziecki samozapłonik, no może jeszcze w gazetce na obrazku widziałem żarowego OsMaxa. A dziś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He! aż łezka się w oku kręci.Pamiętam jak dziś pierwsze pływanko motorówą po stawie a w łapach piłot 2 prod CCCP. wtedy to z takim sprzętem było się kimś!A teraz komputery "czary mary" i diabli wiedzą co jeszcze.silniki raduga.... przyjdzie nam starszym uczyć się od rówieśników naszych dzieci.trzymaj się i powodzenia!jak ja te komputery opanuję?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy ! Małolaty bo ja w wieku 62 l zaczałem realizować swoje zapomnianą pasję.Jestem b. sympatycznie przyjęty w grupie modelarzy rejonu-Konin. Zawsze mówię ,że na modelarstwo zawsze jest czas. Okazuje się że wiek tu nie odgrywa roli zwłaszcza jak wszyscy sobie pomagają. Serdecznie pozdrawiam Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.