Skocz do zawartości

Witam


Rawro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i od razu o pomoc wzywam..

Na imię mam Rafał i obecnie zamieszkuję Warszawę.Latka moje widać,a doświadczenie zerowe :)

Modelami r/c zainteresowałem się dość niedawno i jak na laika przystało od razu popełniłem masę błędów...

 

Mój blok sąsiaduję bezpośrednio z dużym parkiem i czasem widuję jak latają tam samolotami, kiedyś nawet spędziłem tam z gościem 30 min obserwując go jak sobie tam ćwiczy akrobacje..

 

tydzien temu kilku znajomych tez zachorowało na modele r/c i zakupili sobie lame v4.

 

Też tak miałem zrobić ale idzie zima i nie ma gdzie latać, wiec dałem się namówić na zabawkę alloy shark BR6018 z żyroskopem za 169zł ,

alloy shark BR6018t

 

miałem sobie polatać po domku i na wiosnę kupić lamę lub jedno śmigłową 450 typu :) t rex450 czy coś podobnego :)

 

ale już mi chęci odeszły , wręcz czuje mega wk....

 

heli lata fajnie i mam duzo zabawy lecz tylko na 2 min :( CO jEST ??

po naładowaniu akumulatorka starcza tylko na niecałe 2 min lotu...

 

byłem w sklepie z reklamacją i na szczęście wymieniono mi go na nowy..

nowy też dał ciała i po 2 pierwszych lotach po 10 min. juz nie daje sie naładować ponownie.

znowu po pełnym naładowaniu lata max 2 min...

 

w sklepie juz mnie zlewają, kasa w błoto :(

moze znacie jakieś dobre sklepy czy serwisy w Warszawie co mi to zrobią

 

sorry ze tutaj wylewam swoje żale, ale nerwy już puszczają a nie mam się do kogo zwrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.