Skocz do zawartości

Zakup nastęnego helika


Adrian RC:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie wszystkich i pozdrawiam na wstępie.Mam zgryza,trochę oblatałem lamę i chciałbym "siąść za stery" belta cpv2..Chciałbym jednowirnikowca .Proszę doradźcie mi co można w takim przedziale cenowym (700-góra 1000)w miarę stabilnego kupić?.

 

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi,rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz z tym beltem?

Po każdym krecie jest sporo do roboty. Zainwestuj w rexia 450 lub jego chinski odpowiednik (hk 450). Jak chcesz stabilny to polecam klase 500, jednak będzie troszke więcej kosztował(mówie o orginalnim alignie) ale jednak jakość wykonania pierwsza klasa, i przy krecie idą tylko łopaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian RC:), kup hk450 wersje z alu : główną czescia glowicy i okuciami

 

reszta metalu pęka i nie warto sie pchac w alu w hk a juz na pewno nie ogon..

 

mysle ze 500 jest za duzy jak na heli zaraz po lamie...

przynajmniej ja wystraszyłem się juz samego dźwięku tego helika ( praca zębatek, silnika, wirnika itp) robi troche hałasu ;] a nie mówiąc już o bezwładności.. czuć masę helika jest na początku ociężały ale jak sie uwolni potencjał ( bynajmnej u mnie) to ma ogromny nadmiar mocy..

 

 

dlatego myslę , że najlepiej stopniowo --> Lama --> 450--> 500 lub 250 ( lub i to i to) i potem juz mzoesz wieksze heliki :D takie moje zdanie.. prosze nie bić !! :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lamie kupiłem Belta. Ale tak się zraziłem do heli, że jak rok temu wrzuciłem to co zostało po Belcie do kartonu, tak do tej pory mam wstręt do heli. Więcej było naprawiania jak lotów, małe "puk" i już to i tamto połamane. Nie wiem, może jakbym wtedy kupił T-Rexa lub HK to nadal bym to ciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 500 jest duzo stabilniejsze.. ale mowie Ci koszty kraksy będa dużo wyzsze.. koszty zakupu też duzo wyzsze ( za porządnie wyposarzona wersje hk500 dasz kolo 1400zl , a za to masz 3 heliki 450..

 

tomnow95, nie wiem ile latasz w klaise 450 a ile w 500 ale wedlug mnie 450 będzie Adrian RC:) dużo łatwiej wkroczyc w świat poważniejszych heli

 

ja zaczynalem od belta - tak sie przyznam.. i powiem ze v1 ta co ja miałem to o kant :ass: potłuc..

 

potem hk450 i mam latam nim do dzis i to na nim sie wszystkiego uczylem , polamalem na nim może z 5 par lopat laminatowych wygiąłem 3 wały

 

wiem ze alu z hk nie jest dobre jeśli chodzi o mixery, okucia i ogonki

 

jesli alu to z ebaya.. mam takie i nie ma luzów.. a ogon mam plastik i nic go nie rusza

 

co do silnika to na jednej z ofert w giełdzie sprzedaje silnik dobry na początek do 450.. udało mi sie na nim wywisiec prawie 10 min ( 9:45) a loty postepowe okolo 7-8min

( 50% w idlu) przy pakietach 2200 20c

 

powiem tez ze mialem alu swash plate z hobbyking i wyrobil sie luz miedzy całym swashplate a tym platikiem z kulką.. wziąłem igłe i butelke CA i wlalem do srodka pare małych kropelek i nic nie zamierza się luzowac.. latam tak juz 7 miesiecy

 

czemu 500 nie bedzie dobre na 2 model ?? szkody spowodowane roztrzaskaniem takiego modelu będa duze.. już nie chodzi mi tylko o koszta ale o straty w naturze ( ludzie, zwierzęta) moce jakie te heliki dysponują są ogromne i masa ich też ( 1,8kg to juz sporo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomnow95, moze masz racje.. jestes troche dluzej w heli niż ja

( ja heli latam kolo 2-2,5roku a 500 mam od niedawna, ale zdazylem juz troche poznac ten heli)

 

ale gdybym to ja zaczynal to sklanialbym sie ku czemuś mniejszemu ;] jak 450 Adrian RC:),

 

 

musisz sobie odpowiedziec czy jestes w stanie wydac na ten heli okolo 1400zl + części przy ewentualnych crashah

 

czy masz ładowarkę taką by ładowała 6celowy pakiet

czy masz odpowiednią aparaturę ( min 6 kanałów z programem heli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:) Dzięki za odpowiedzi:),słuchajcie mam chęci jak nie wiem,sami wiecie jak jest:D najlepiej żeby mieć piec pod kciukiem,apki nie mam do takiego sprzętu,mam 4-kanałową z zestawu lamy,tak,że niech sobie to jest jak jest.a i jeszcze 35mhz,no ale dobra,wsadźcie jakieś linki do sprzętów klasy 450 i 500 może jakieś opisy jak kończy się kret i czy koszty mnie nie wchłoną,oczywiście co trzeba to trzeba,tak w granicach rozsądku:)będę bardzo wdzięczny,450?nie oszukując się,nie mam jakiś wielkich umiejętności i szkoda by mi było rozwalić klasę 500 za 1400..podajcie jakieś linki,fotki hk450.Czyli beltcpv2 raczej nie za bardzo? tomnow95,wrzuć fotki tego belta jak możesz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się hk450 i t-rex450,ma ktoś owe na zbyciu?komplet z apką był by fajny,co myślicie o tym?Dzięki za odpowiedz:)

Jeśli chodzi o komplet z "apką" to przychodzi mi na myśl jeszcze BLADE 400, który fabrycznie dostarczany jest ze Spectrum dx6i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.