Skocz do zawartości

Wing Dragon Sportster czy Cessna 182 od Art-Tech ?


Przemek19962

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule chodzi mi o to który bedzie lepszy na początek.

Który z modeli jest łatwiejszy w opanowaniu i "wybacza niektóre błedy pilota".

Czytałem już recenzje na temat Dragona i Cessny lecz nie mam doświadczenia

i zbytnio ich nie rozumiem ;D Prosze Drogich kolegów o podpowiedzenie wyboru między nimi.

Nie wiem czy lepszy jest 4CH czy może 3CH.

Bym zapomniał. Czy tymi modelami mozna latać FPV lub z kamerką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak ty poszukiwałem samolotu do nauki latania. W końcu zdecydowałem się na właśnie Wind Dragona Sportster'a w wersji 2,4Ghz. Świetny model, duża powierzchnia lotna, mocny silnik i BARDZO precyzyjne sterowanie. Ja na początku lotki odłączyłem (odłączenie kabelków od odbiornika) i przy nauce latania było mi łatwiej. Lądowanie łatwe pod warunkiem że na trawie... Mocny silnik i precyzyjne sterowanie pozwala na szybkie poprawki w przypadku jak to określiłeś "błędów pilota". Bardzo polecam, jak byś chciał więcej informacji na jego temat to pisz na GG (31133334). Bardzo chętnie służę radą.

 

:!: PS Właśnie sprzedaję swojego... Cena 250zł. Przesiadam się na heli (Lama V3) Wylatane 6 pakietów... Stan:dobry, lekkie usterki do naprawienia w domowym zaciszu w ciągu 30min. Nie naprawiam ze względu na brak czasu (intensywna nauka w szkole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.