Skocz do zawartości

Witajcie !


woyu

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę powitać wszystkich forumowiczów, moje zainteresowanie "latadłami" zaczęło się od modelu "helikoptera" Lama V4 - po dokładnym przycięciu kwiatów w salonie oraz "dalekim" locie z kamerą na wolnym powietrzu swoje zainteresowania przeniosłem na Focusa Pelikana (jaki on był kiedyś ładny ...). Po powiedzmy szkole lotniczej która kosztowała mnie około 3 zestawy Poxipolu zacząłem eksperymenty z mocniejszym napędem no i kadłub trzeba było wyzłomować. Teraz skrzydła i statecziki od focusa zamocowane są na kadłubie od szybowca Nebula z silnikiem 3f i jakoś tam można polatać.... no i coś tam dźwigać. Mam nadzieję, że koledzy z forum pomogą mi pójść dalej w ten świat pełen niespodzianek i sprzętowych zagadek w stronę lotów FPV.

Pozdrawiam!

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.