Skocz do zawartości

Hk450 regulacja


Adrian RC:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:).Bardzo bym prosił,pomóżcie mi..Nie wiem jak wyregulować łopaty,flybar,i gyro..znaczy wiem teoretycznie ale kompletnie nie wiem pod jakimi kątami,nachyleniami..kupiłem go na allegro,jest tak,że jak ma się wznieść to od razu w lewo do ziemi go ciągnie,jakby totalnie rozregulowany był..

Dziękuję za odpowiedzi:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę, że raczej nie masz dużego pojęcia o heli, więc lepiej odpuść sobie regulację własnymi rękami, bo skończy się to tylko crashem. Latałeś już czymś wcześniej, jakimś helikiem zabawką?

 

Widzę, że jesteś z okolic Krakowa, to mogę Ci pomóc to ustawić. Ewentualnie możesz wpaść do sklepu mojego kolegi Mataja, on pewnie też Ci pomoże. PerfectHobby koło Tesco na Kapelance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem lamą v4 na centymetry opanowałem ale jednowirnikowiec to zupełnie co innego,ustawiłem snapy od łopat głównych i już na prosto się wznosił,pojęcia może nie mam,ale z kąd mogłem wiedzieć,że kupie coś totalnie rozregulowanego od modelaża??.Czasem tak bywa,raczej zawsze,że uczymy się na błędach i oto przykład,ale damy radę:)Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.