Jump to content

Jaki klej "jeden do wszystkiego" ?


mammuth

Recommended Posts

Posted

Tata mi zawsze mowil jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. A tak serio to chyba pomysl z poxypolem jest dosc sensowny w miare alastyczna dosc mocna spoina przy spajaniu roznych materialow tyle ze masa tej spoiny w bardzo malych depronowcach moze byc istotna.

Posted

5-cio minutowa żywica od Pana Marka :P Tak na serjo to może żywica 5-min z www.rcskorpion.pl ? Przed przyklejeniem do aluminium je lepiej zeszlifować (żeby trzymało) ale po sklejeniu to spoina bardzo odporna.

Posted

Ja używam dragon mont klej montażowypraktycznie klei wszystko, śmierdzi troche jak butapren i ma podobną konsystencje.

Wklejałem nim aluminiową prowadnicę wału do hydromita. Nie do wyrwania.

Posted

Ale skoro ten klej montazowy smierdzi troche jak budapren to moze byc na nitro wiec ze styro moze byc problem

Posted
Klej Konrada (z Pipi :) ).

A poważnie, to przychodzi mi do głowy tylko Poxipol.

 

Kurde ... jak tylko przeczytałem tytuł tego wątku sam chciałem napisać "Klej Konrada" :D

Ale mnie ubiegłeś.

Posted
Ale skoro ten klej montazowy smierdzi troche jak budapren to moze byc na nitro wiec ze styro moze byc problem

Faktycznie teraz sobie uświadomołem, że styropian się rozpuszcza od tego montażowego

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.