Skocz do zawartości

Witam ze Starachowic


ARC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Towarzystwo.

Na stare lata znów mnie naszło na modele, a że technika idzie do przodu, to oczywiście sterowane ;-).

Dotychczasowy dorobek to jakieś 20 albo i więcej lat temu Małe Modelarze i kilka modeli szybowców (na strychu ciągle skrzydło Druha leży i nie skończony Pirat). A, i jeszcze była ruska motorówka pożarnicza z dorobionym jednokanałowym sterowaniem wykonanym samodzielnie ;-). Potem przez długi czas nic.

Trochę nie trafiłem z początkiem przygody, przed załamaniem pogody zdążyłem 2 razy wyjść z Deltą - raczej porażka, trochę za szybka na początek. Potem złożyłem "patyczaka" - listewka, skrzydło na gumkę i ster "V" - jako trenerek i nim juz na śniegu trochę polatałem, ale dłuuugi trening przedemną ;-).

Planuję składać sobie depronowe modele, których planów widzę całe masy, a dokładnie co, to się okaże po pierwszych lotach nimi.

 

Chętnie bym się skontaktował z kimś z okolicy.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt ;-).

Leszek ARCzewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.