Skocz do zawartości

Internetowe zawody akrobacji pod muzyke w AFPD


Gość mirekf3a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów,

 

Kilka lat temu razem ze znajomymi akrobatami wpadliśmy zimą na pomysł wdrożenia internetowych zawodów w akrobacji pod muzyke, powiedzmy Online F3M. Dzis, kiedy zima za oknem pełną parą i nie zawsze ma sie ochote wyjsc nawet na hale, proponuje odkopac stare plany i sprobowac zreanimowac tenze pomysł. Plan na początek jest prosty. Musimy sporządzic w miare jednolity regulamin aby każdy z zawodników mogł być równo oceniony, znaleźć kilku chetnych sędziów (ja pisze sie od razu) oraz kilku chetnych zawodników.

 

Ja widze to tak:

-nagrywamy filmik z lotu i tworzymy z niego wersje AVI lub jakas podobna, byle tylko ludzka

-dokładamy muzyke

-podpisujemy

-wysyłamy

-czekamy na ocene i wyniki

 

Sadzę, ze temu moze w wielkiej mierze posłuzyc nam YouTube. Stworzymy odpowiednie konto, do ktorego hasło bedzie miał każdy z sedziow i bedzie mogl aktualizowac jego zawartosc. Oceny i adnotacje beda umieszczane pod filmikiem. Nad nagrodami mozna pomyslec, jest to kwestia dogadania sie uczestnikow i sedziow(kurcze, to brzmi jak normalne zawody^^).

 

Co do tworzenia regulaminu, mysle, ze wszyscy zainteresowani powinni odbyc rozmowę i wszystkie pomysły wypisywac razem ze wstepnym zgłoszeniem poniżej. Biorąc pod uwage wnioski wysuniete kilka lat temu powinno w regulaminie byc przede wszystkim:

-ujednolicone kilka samolotów

-wyznaczone wagi i inne parametry

-wyznaczone jedno lotnisko, aby choc troche odwzorowac zawody 'na żywo'

-wyznaczone warunki atmosferyczne(czy to bedzie cisza, czy okreslona sila i kierunek wiatru, okaze sie)

-okreslona długosc lotu

-wyznaczona w miare mozliwosci baza

 

 

Prosze o Wasze opinie i sugestie

 

Pozdrawiam

Mirosław Sałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze lepiej!

nie wiem czy to możliwe ale zorganizować jakiś serwer na którym sie spotkamy o kreślonym czasie i rozegramy zawody w czasie rzeczywistym przy użyciu symulatora !

będzie komisja która na bieżąco będzie wszystko oceniać i cała otoczko towarzysząca takim zawodom !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.