Skocz do zawartości

Hermann Marwede by Revell


sak122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka lat temu zakupiłem model Revell-a Hermann Marwede Niemieckiej straży DGZRS. Model jest w skali 1:72, jego wym to: dł:64cm, wys z masztem - 30,2cm, szer- chwilowo nieznana. Model przeleżał w szufladzie dobre 2 lata, wziąłęm się za niego na początku tego roku, i w miarę wolnego czasu, doklejam po elemencie:

Dołączona grafika

Model z początku miał byc malowany aerografem, w tym celu zakupiłem cały zestaw farb Revella- jednak plany uległy zmianie - farby pozostały nieruszane, a model maluję sprayami Dupli Color.

Dołączona grafika

Pierwotna wersja modelu miała być rc ( już nawet zrobiłem mocowania silników, powklejałem wały mosiężne ) lecz doszedłem do wniosku że szkoda puszczać na wodę taka perełkę :D

Dołączona grafika

Dzisiaj ukończyłem maszt, trochę zabawy z nim było:

Dołączona grafika

Jest to mój pierwszy zestaw Revella- ale i nie ostatni, następna Będzie ArconaBerlin (cena ja za benzyniaka :rotfl: )

Dołączona grafika

Zrezygnowałem z elementów fototrawionych od Eduarda - ich koszt to ok 120 $

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.