Jump to content

Powitanie


gregy

Recommended Posts

WItam serdecznie wszystkich "lataczy", "pływaczy", "jeżdżaczy" (ale nowotwór!!!), przedstawię się: Grzegorz z Łodzi, wiek mocno modelarski 54 lata, 0 doświadczenia i 100% zapału. Na razie bardziej teoretyk niż praktyk. Na sterowaniu znam się o tyle że piszę oprogramowanie do automató przemysłowych w oparciu o PLC. To tyle na początek, pozdrawiam wszystkich i biegnę do działu zadać pytanie o aparturkę Turnigy 9X. Pozdrawiam i życzę wysokich lotów

Link to comment
Share on other sites

Troszkę się zagalopowałem z tym bieganiem do innego działu (tutaj uśmiech do admina o przyznanie prawa do głosowania). A przy okazji w ramach poznawania się to buduję wolniutko TOTO-7 ( tu pozdrowienia dla Motylastego, super projekt i opis wykonania) do modelu komletuję aparaturę - taką trochę na przyszłość. Mam aktualnie Turnigy 9x ( współklon iMax, SkyFly, Turnigy 9x) z modułem 2,4GHz i 9ch odbiornikiem. Z zapartym tchem czytam postęp prac przy oprogramowaniu Turnigy 9x. A przy okazji mam kilka pytań:

1. jaka jest różnica między Turnigy (bez wersji) i V2, czy odbiorniki pasują i są wzajemnie kompatybilne

2. w moim Eurgle po wywołaniu menu serwisowego pojawia się seria chińskich krzaczków i na końcu V14. Per analogia do Turnigy to jest to wersja 1 czy 2?

3. jakie inne moduły nadajników i odbiorników można zastosować w tej aparaturze? Chodzi mi o mały odbiornik (lekki) - max 3 kanały

 

Drogi adminie jeżeli uznasz że nie jest to miejsce na ten post to proszę o przeniesienie

Link to comment
Share on other sites

Cześć Gregy - powiem tyle, też mam 0 doświadczenia w modelarstwie rc (tylko conieco w redukcyjnym), też zaczynam od toto-7, oraz także nabyłem Turnigy 9x :)

 

W związku z tym, będę obserwował Twoje posty i odpowiedzi na nie, bo pewnie sam będę miał podobne problemy/pytania co Ty.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.