Skocz do zawartości

Powitanie


gregy

Rekomendowane odpowiedzi

WItam serdecznie wszystkich "lataczy", "pływaczy", "jeżdżaczy" (ale nowotwór!!!), przedstawię się: Grzegorz z Łodzi, wiek mocno modelarski 54 lata, 0 doświadczenia i 100% zapału. Na razie bardziej teoretyk niż praktyk. Na sterowaniu znam się o tyle że piszę oprogramowanie do automató przemysłowych w oparciu o PLC. To tyle na początek, pozdrawiam wszystkich i biegnę do działu zadać pytanie o aparturkę Turnigy 9X. Pozdrawiam i życzę wysokich lotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Troszkę się zagalopowałem z tym bieganiem do innego działu (tutaj uśmiech do admina o przyznanie prawa do głosowania). A przy okazji w ramach poznawania się to buduję wolniutko TOTO-7 ( tu pozdrowienia dla Motylastego, super projekt i opis wykonania) do modelu komletuję aparaturę - taką trochę na przyszłość. Mam aktualnie Turnigy 9x ( współklon iMax, SkyFly, Turnigy 9x) z modułem 2,4GHz i 9ch odbiornikiem. Z zapartym tchem czytam postęp prac przy oprogramowaniu Turnigy 9x. A przy okazji mam kilka pytań:

1. jaka jest różnica między Turnigy (bez wersji) i V2, czy odbiorniki pasują i są wzajemnie kompatybilne

2. w moim Eurgle po wywołaniu menu serwisowego pojawia się seria chińskich krzaczków i na końcu V14. Per analogia do Turnigy to jest to wersja 1 czy 2?

3. jakie inne moduły nadajników i odbiorników można zastosować w tej aparaturze? Chodzi mi o mały odbiornik (lekki) - max 3 kanały

 

Drogi adminie jeżeli uznasz że nie jest to miejsce na ten post to proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gregy - powiem tyle, też mam 0 doświadczenia w modelarstwie rc (tylko conieco w redukcyjnym), też zaczynam od toto-7, oraz także nabyłem Turnigy 9x :)

 

W związku z tym, będę obserwował Twoje posty i odpowiedzi na nie, bo pewnie sam będę miał podobne problemy/pytania co Ty.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.